Juuksed reisiks valmis – punapeast on saanud blond

Pisut ilujuttu ka. Olin päris pikka aega punapea ning kuigi kergelt oranžikas toon on samuti päris mõnus, siis minu lemmik on siiski särtsakas ja erkpunane. Kes on punase tooniga kokku puutunud, on ilmselt samuti kogenud punase värvi kiiret ja kerget kulumist. Kui olime reisiplaanid paika saanud, teadsin, et punaste juustega ma Uus-Meremaal jändama ei taha hakata, vaid pigem võiks toon olla selline, mis ei vaja nii palju tähelepanu ja tegelemist kui punane. Läksingi oma hea juuksuri, Allari juurde KAMM hair‘ist sooviga oma õigele juuksevärvile lähemale jõuda.

Kui juuni alguses Allari juures käisin, värvisime oranžikaks kulunud tooni mu loomulikule kartulikoorele sarnaselt. Et lõpptulemus jäi pigem pruunikam kui hele, leppisime kokku, et järgmine kord proovime sekka teha heledaid salke.

IMG_20160706_224539
Juuni 2016

Kuu aja ja päikese mõjuga oli taas oranžikas domineerima hakanud, kuid peale blondeerimist ja toonimist saime selle enam-vähem välja. Nüüd on üldtulemus palju heledam ja lähedasem mu loomulikule juuksevärvile ning usun, et sellise tooniga võib vabalt reisile minna, muretsemata väljakasvu või tooni kulumise pärast. Muuseas, juured jäid täna täiesti loomulikuks ja värvist puutumata.

IMG_20160706_224508
Juuli 2016

Kui juukseid esimest korda punaseks värvisin (see võisin olla 7-8. klassis), olin veendunud, et ühtegi sorti punast tooni ei värvi ma oma juukseid enam kunagi. Ilmselt oli aga iga selline, et ma ei osanud lihtsalt värvi kuidagi välja kanda. Nüüd on sellest saanud igaljuhul minu lemmiktoon! Sama lugu oli blondiga. Vanus võis olla samuti seal 7-8. klassi eas, kui proovisin blondi elu ja kui hiljem pilte vaadates veendusin, et blond ei saa kunagi olema minu värv, siis nüüd jälle – tekkis tahtmine proovida. Never say never. Olgu, praegune toon pole nüüd küll kõige blondim blond, kuid siiski minu kohta väga hele. Seega – blond! 🙂

One thought on “Juuksed reisiks valmis – punapeast on saanud blond

  • Liisa
    01/08/2016, 4:09 pm

    See punane toon on päris lahe. Mul endal oli kunagi midagi sarnast, aga saan täiesti aru, et reisile ongi lihtsam heledaga minna. Kasutasin igasuguseid erinevaid vahendeid, aga see väga ei aidanud. Värv tuhmus ikkagi kiirelt. 🙁

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *