Jõua uute klientideni
ja suurenda oma müüginumbreid

Broneeri TASUTA konsultatsioon

Kui sa pole kindel, mida teha, et uusi kliente juurde tuua ja müüki kasvatada, täida allolev konsultatsioonivorm ning anname sulle TASUTA 30-minutilise konsultatsiooni.

  • Services
  • Services

  Hea äriomanik!

  Kui tahad oma äri kasvatada, on sinu esmane prioriteet oma turundustegevustele otsa vaadata, teha kriitilisi muudatusi ja leida targemaid lahendusi, mis aitaksid sul interneti kaudu käivet suurendada.
  Saame sind aidata, kui:
  Tahad tõsta oma toodete või teenuste müüki internetis või soovid luua uue maandumislehe, veebipoed, kodulehe, veebikoolituse, õppeplatvormi.
  Mõistad digiturunduse, veebilehe ja teiste online varade tähtsust, kuid ei tea, kust alustada või sul jääb teadmistest puudu, et plaan ellu viia.
  Otsid turunduspartnerit, kes suunaks, teostaks ja tagaks kindluse, et kasutad kõiki võimalusi maksimaalselt.

  Meie võimekus

  Google ja Facebooki kampaaniad

  Sinu väärtuspakkumine on kõige alus! Aitame mõelda, mis sinu klientidele korda läheb, kuidas oma sõnumit Google ja Facebooki kampaaniate jaoks kohandada ning abistame ka kampaania läbiviimisega.

  Sisuturundus

  Loome sisuplaani teemadega, mis sinu sihtgrupile korda lähevad ja väärtust pakuvad ning vajadusel abistame ka sisu loomisega. Lätume otsingumootorite headest tavadest, et sisu nähtavust orgaaniliselt tõsta.

  Veebilehed ja veebipoed

  Aitame kohendada sinu praeguseid lehti, et nad kajastaks kõike olululist, mida inimesed sinu äritegevuse kohta teadma peaks ning toetaksid sinu eesmärke. Kui sul lehte pole, siis saame sulle vajaliku lehe luua.

  Sotsiaalmeediahaldus

  Orgaanilisel sotsiaalmeedial on endiselt väga oluline roll. Aitame leida teemasid ja lähenemisnurki, kuidas sinu ettevõte saaks oma jälgijatega igapäevaselt ühendust hoida ja vestlust arendada.

  Emaili- ja juturobotiturundus

  Aitame sul sinu praeguste kontaktidega suhtlust hoida ja müüki kasvatada emaili- või juturobotiturunduse kaudu. Kui sul puudub kontaktibaas, alustame selle loomisega.

  Veebikoolitused ja infotunnid

  Meie toega saad kiirelt ja lihtsalt luua oma veebikoolituse või infotunni ja selle soovitud sihtgrupini viia.

  3 sammu, kuidas kiiresti alustada

  Kiiresti alustamiseks on parimateks kanaliteks Facebooki ja Google reklaamid ning olemasoleva meililisti puhul emailiturundus.
  Kiirus 00%
  Pakkumine 00%
  Teostus 00%
  01 Kaardistame

  Defineerime väärtuspakkumise

  Milline on parim pakkumine, mida saaksid praegu teha, et olemasolevate või uute klientideni jõuda? Kas ja kuidas saaks sinu ettevõte inimesi praeguses olukorras aidata?

  02 Planeerimine

  Leiame sobivad viisid, kuidas pakkumine klientideni viia

  Lähtuvalt sinu sihtgrupist ja pakkumisest leiame sobivad viisid, kuidas sinu soovitud sihtgrupini jõuda.

  03 Teostame

  Viime plaani ellu

  Viime plaani ellu, monitoorime ja optimeerime, et tulemusi maksimaliseerida.

  Meist

  Oleme tegelenud digireklaamide ja ettevõtete digikuvandite loomise ja arendamisega nii Eestis, Euroopas, Uus-Meremaal kui ka Austraalias.
  • Our Clients
  • Our Clients

  Meie kliendid